49.90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Format: CD

Data premiery: 06.08.2012

Label: DYSTRYBUCJA

Album Acoustic (Live) jest zapisem występu Nouvelle Vague w portugalskim mieście Barreiro, w Auditório Municipal Augusto Cabrita, który odbył się 5 lutego 2009 roku.


Złożyło się na niego osiemnaście piosenek z repertuaru: The Cure, Joy Division, Buzzcocks, Blondie, The Clash, New Order, Yazoo, Depeche Mode, Eurythmics i wielu innych.Nouvelle Vague, od czasu wydania debiutanckiej płyty w 2004 roku, odnieśli gigantyczny sukces, stając się jednym z największych i najważniejszych zespołów wykonujących popowo-nowofalowe przeboje z lat osiemdziesiątych. Po fantastycznej reakcji na koncert Aula Magna (wydany na na płytach CD i DVD), zespół zdecydował się na akustyczna trasę w małych teatrach, by zaoferować publiczności bardziej intymną atmosferę. I znowu rezultat końcowy był dużym zaskoczeniem. Na co dowodem jest niniejsze wydawnictwo, przynoszące wspaniałą jakość dźwięku i interesujące nowe spojrzenie na znane utwory. Po tym jednym występie w Barreiro, Nouvelle Vague zaprezentował więcej akustycznych koncertów na całym świecie. Album, początkowo wydany był w dwóch formach w 2009 roku, jednak rozszedł w zawrotnym tempie. Teraz, ze względu na duże zapotrzebowanie fanów, wytwórnia zdecydowała się na wydanie kolejnej wersji, także w limitowanym nakładzie.

W repertuarze koncertu znalazły się następujące utwory:

1. The Killing Moon 2.  A Forest3. Ever Fallen In Love4. Don't Go5. Blue Monday6. Human Fly7. Guns Of Brixton8. Too Drunk To Fuck9. God Save The Queen10.Heart Of Glass11.Sweet Dreams12. Dance With Me13. In A Manner Of Speaking 14. Love Will Tear Us Apart15. Blister In The Sun16.This Is Not A Love Song17.Just Can't Get Enough18. Relax

Za nagranie płyty odpowiedzialni są: Melanie Pain (śpiew), Marc Collin (fortepian), Oliver Libaux (gitara), Gerald Toto (gitara i śpiew), Nicolas Fau (realizator dźwięku), Luis Carlos (producent).


Novuelle Vague - Acoustic (Live)
http://b2b.goodtogo.de/article/player/1573313