29.90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Format: CD

Data premiery: 01.10.2014

Label: MEGATOTAL.PL

Little White Lies to energetyczne i świeże wcielenie rock and rolla w kolorach indie - alternative, a zarazem doskonały i inteligentny pop.

Ta niezwykle utalentowana ekipa z Łodzi założona przez charyzmatyczną wokalistkę Lady Katee oraz gitarzystę Zbyszka Krenca (ex-Pornohagen) wyda już 1 października 2014  r. swój drugi album "Days Of Chaos". Całkiem niedawno skład zespołu uzupełnił Piotr Gwadera, perkusista m.in. L.Stadt i Mister D.

 

Aktualnie zespół wspólnie z wydawcą (MegaTotal.pl) realizuje niezwykle oryginalną akcję pod nazwą 30 Days Of Chaos stanowiącą aktywne i twórcze odliczanie do premiery. 30 dni newsów, premier i wydarzeń, których epicentrum jest website www.DaysOfChaos.com

 

To właśnie na portalu MegaTotal.pl dzięki wsparciu setki internetowych fanów LWL w niespełna dwa tygodnie zebrali fundusze na realizację drugiego krążka.

 

Tytuł albumu „Days of Chaos” nawiązuje do osobistej relacji Kasi i Zbyszka (obecnie już małżeństwa), która panowała w okresie poprzedzającym nagrywanie albumu. Okładka jest spójna z tytułem albumu. Stąd fragmentaryczność oraz potłuczone lustro odzwierciedlające stan chaosu. Jakby na przekór tej wizji w muzyce Little White Lies słychać wiele pozytywnej energii.

Oto wideoklip do utworu Motionless: tnij.org/motionless

 

Utwory z płyty co kilka dni pojawiają się w wersjach akustycznych na klipach, które zespół zarejestrował w różnych miejscach Łodzi:  www.tnij.org/lwlakustycznie

 

2. października koncertem w łódzkim klubie Łódź Kaliska zespół rozpocznie trasę koncertową organizowaną przez agencję yMusic.

 

 

W piątek grupa zagrała w Trójce świetną Offsesje – do odsłuchu:
 
Klipy akustyczne:
 
Promomix albumu:

YouTube


Tracklista:

1. Intro

2. Enough

3. Motionless

4. Heart Of Stone

5. Queen Of The Blues

6. Black Forest

7. Swear And Cry

8. Mad Mind

9. No Need To

10. Troubled City

11. 30 Days Of Chaos

12. Red Tulips  

 

Linki:

www.daysofchaos.com

www.facebook.com/daysofchaos

www.megatotal.pl/lwl

www.littlewhiteliespl.bandcamp.com/

www.youtube.com/user/LittleWhiteLiesPL

Informacja prasowa:

www.tnij.org/lwldocpress