89.90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Format: VINYL

Data premiery: 17.02.2014

Label: K7

K7

Breach, czyli Ben Westbeech, wykorzystuje DJ-Kicks by zaprezentować całe spektrum swojej artystycznej wizji.


Nawiązując do swojego niedawnego przeboju zatytułowanego Jack mówi: wspaniale było mieć nagranie, które odniosło tak duży sukces komercyjny, ale najważniejsze jest jednak by nie stracić z oczu tego, co sprawiło, że zacząłeś tworzyć muzykę. Nie starałem się znaleźć w pierwszej dziesiątce na liście przebojów. Po prostu starałem się zrobić głęboką płytę, która mnie poruszy.

Jednolity mix bardzo osobistej muzyki jaki Breach zaprezentował w serii DJ-Kicks, przynosi z jednej strony współczesne taneczne hity jego rówieśników, z drugiej klasyczne perełki z przeszłości. Mix zawiera także utwór Beroving, będący najnowszą produkcją Breacha (tylko na CD), a który śmiało można uznać za jedno z najlepszych dzieł Westbeecha.  

Tracklista:

A1. Wire People - Triangle Vision (Original Mix) A2. Beesmunt Soundsystem - All Day A3. Pedestrián - Hoyle Road   B1. Coni - My Secret Diving B2. Dopplereffekt - Z-Boson   C1. Iron Galaxy - Attention Seeker C2. Detroit Swindle - The Break Up   D1. Redinho - Searching D2. Winx - How's the Music D3. Sabre - Nightdrive to Bolland