59.90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Format: VINYL

Data premiery: 18.06.2012

Label: K7

K7

Maya Jane Coles może zaliczyć rok 2011 do bardzo udanych. Znalazła się gronie „producentów roku" w rankingu przygotowywanym przez DJ Mag, została nazwana „najlepszym przełomowym DJ-em 2011 roku" przez Mixmag, zadebiutowała na 9 pozycji na liście „2011 DJ Pool" magazynu Resident Advisor, zgarnęła nagrodę dla „najlepszego nowego artysty 2011 roku" podczas Ibiza DJ Awards 2011. 


Do tego okładki wielu magazynów, zaś jej ulubieńcy - Anja Schneider, Ellen Allien, Damon Alburn i Tricky - ustawili się w kolejce by ją chwalić.
Jej ostatnie wydawnictwo, wydane nakładem Hypercolour EP-ka Don't Put Me In Your Box, dolała oliwy do ognia i pokazała, że Maya wyróżnia się nie tylko jako kompozytorka, realizatorka, producentka, która jak zwykle wszystko zmiksowała na płycie sama, ale tym razem także sama zajęła się szatą graficzną. Sukces wydawnictwa sprawił, że Maya zdominowała listy przebojów na całym świecie, a także dostała jeszcze większe wsparcie ze strony klubów, stacji radiowych i prasy (czego przykładem jest obecność na okładkach norweskiego magazynu „Smog" czy niemieckiego „Groove"). Jej remiksy były w 2011 roku również modne na wydawnictwach takich wytwórni jak Crosstown Rebels, Leftroom, Defected i Real Tone. Choć zasięg jej zainteresowań obejmował przede wszystkim scenę house, zmierzyła się także z utworami Little Dragon, Tricky'ego i The Orb. Pod swoim dubowym pseudonimem Nocturnal Sunshine tworzyła remiksy dla nowych talentów. Na przykład na płycie Can't Hide The Way I Feel/Broke, na którą trafiły utwory Joya Orbisona, Skream, Bengi, Craiga Richardsa i Scuba, by wymienić tylko kilku z nich. Maya jest oczywiście także znana ze swojego dj-owania i umiejętności miksowania,  które sprawiają, że jej własne produkcje i remiksy mieszają się z pracą innych, cenionych przez nią producentów. Oprócz gościnnych miksów dla Resident Advisor, Louche, Trace A Line i Defected, rozpoczęła tamto niewiarygodne lato od niezwykle chwalonego Essential Mix (który ujrzał światło dzienne w lipcu), a także wspaniałego mixu, który zaprezentowała w Studio 80 podczas organizowanego przez Mixmag Amsterdam Dance Evenet 201, tym samym zainaugurowała całą imprezę. Jak napisał magazyn Mixgam: Maya to po prostu najgorętszy nowy talent w świecie muzyki tanecznej. Nie pozostaje nic innego, jak podpisać się pod tymi słowami.