19.90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Format: CD

Data premiery: 02.03.2015

Label: DYSTRYBUCJA

„Dowód Rzeczowy nr 1” to czwarty solowy album Piha, a dziewiąty ogólnie w dorobku artysty. Postać Piha w polskim rapie pojawiła się już w 2000 roku, wtedy to wraz z Tymim wydał on płytę JedenSiedem – „Wielka Niewiadoma”.


Pih jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce, największą popularność przysporzył mu jego ostatni album – „Kwiaty Zła” wydany przez wytwórnię Step Records.

Nadchodzący album Piha – „Dowód Rzeczowy nr 1” to pierwsza część z zapowiadanej przez rapera trylogii. Powyższe wydawnictwo jest bez wątpienia jedną z najbardziej oczekiwanych płyt hip-hopowych w tym roku, a już na pewno najbardziej oczekiwaną z tych, które jeszcze nie miały swojej premiery, bo swoje albumy wydali już tacy weterani jak O.S.T.R., Tede czy Eldo. Pierwsze single do tej pory promujące „Dowód Rzeczowy nr 1” czyli „Zasznurowane Usta…” oraz „Brutalna Leksyka” tylko na kanale Piha zostały odtworzone po kilkaset tysięcy razy każdy a łącznie liczba ich wyświetleń to już ponad milion. Wydawca zapewnia, że najlepsze single są przed nami i zostaną opublikowane przed samą premiery płyty. Gościnnie na płycie pojawią się takie gwiazdy polskiego rapu jak Chada, WSRH, Peja czy też Pezet.

 

Tracklista:
1. Wstęp Surowo Wzbroniony (Intro)
2. Weneckie lustro
3. Ambicje nie dają mi żyć (Peiha Polish Pride)
4. Brutalna leksyka
5. Czas
6. Zgniłych sumień cmentarz
7. Femme Fatale
8. Gloria Victis
9. Dokument (Słodko-Gorzki Smak)
10. Śniadanie mistrzów
11. 100g szyja
12. Puszka Pandory
13. Szatańskie wersety
14. Zasznurowane usta, zaciśnięta pięść