59.90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Format: CD

Data premiery: 16.09.2013

Label: WARP

WARP

Dwupłytowy album Feast/Beast jest kompilacją remiksów, jakie Clark stworzył dla innych artystów, a także jakie inni stworzyli dla niego. Są wśród nich jego wersje utworów Massive Attack (Red Light), Maximo Park (Let's Get Clinical) czy Depeche Mode (Freestate), z kolei za muzykę Clarka zabrali się Redux (Alice), Bibio (Absence, Ted), Nathan Fake (Growls Garden) i Bear Paw Kicks (Suns Of Temper). 


W jakimś sensie te remiksy reprezentują zakres muzyki, jaka ukazywała się na moich płytach na przestrzeni dziesięciu lat.
Autorem szaty graficznej nowego wydawnictwa jest awangardowa artystka, Alma Haser. Naprawdę podobała mi się praca z Almą nad okładką płyty. Widziałem jej prace i od razu do mnie przemówiły, nie mogłem oderwać od nich oczu. Spodobał mi się pomysł wybuchających rąk i oczu, pełne makabrycznych szczegółów, których niemal można dotknąć. Muzyka zawsze była dla mnie rzeczą namacalną - cielesna, rzeczywista. Praca Almy idealnie pasowała do tej estetyki. Album Feast/Beast ukazał nakładem Warp Records.