69.90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Format: VINYL

Data premiery: 27.10.2014

Label: EPITAPH

EPITAPH

Honor Is All We Know to ósmy studyjny album Rancid. Jego produkcji podjął się znany z Bad Religion Brett Gurewitz, pełniący także obowiązki dyrektora generalnego wytwórni Epitaph. 

 

Album jest następcą wydanego w 2009 roku Let The Dominoes Fall i jest to drugie wydawnictwo przygotowane przez aktualne wcielenie zespołu, w którym występują wokalista i gitarzysta Tim Armstrong, gitarzysta Lars Frederiksen, basista Matt Freeman oraz perkusista Branden Steineckert. Prace nad płytą rozpoczęły się w 2011 roku i choć pierwotnie planowany był na rok następny, to jednak intensywna aktywność koncertowa zespołu oraz zaangażowanie muzyków w różne projekty (utwór tytułowy Armstrong skomponował z myślą o swoim projekcie Tim Timebomb), sprawiło, że praca nad płytą zajęła im trzy lata. Trzy z czternastu zawartych na płycie utworów – Collision Course, Honor Is All We Know i Evil's My Friend pod koniec września zespół udostępnił za pośrednictwem serwisu YouTube.

To wyjątkowe wydawnictwo pokazuje rozwój kierującej się intuicją amerykańskiej formacji, która od przeszło dwóch dekad cieszy swoją twórczością sympatyków muzyki punkrockowej. Honor Is All We Know to bardzo naturalny i organiczny album, stworzony bez wyrafinowania i bez ukrytego celu. Jest raczej podsumowaniem dotychczasowego dorobku muzyków interesujących się otaczającym ich światem i przepełnionych poczuciem braterstwa. 


Tracklista:

STRONA A:
1. Back Where I Belong
2. Raise Your Fist
3. Collision Course
4. Evil's My Friend
5. Honor Is All We Know
6. A Power Inside
7. In The Streets
8. Face Up

STRONA B:
1. Already Dead
2. Diabolical
3. Malfunction
4. Now We're Through With You
5. Everybody's Sufferin'
6. Grave Digger
7. Breakdown (Bonustrack)