49.90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Format: CD

Data premiery: 12.05.2014

Label: EPITAPH

EPITAPH

May jest debiutem 25-letniej Dunki imieniem Majke Voss Romme, która posługuje się pseudonimem Broken Twin. Ten wyprodukowany przez nią samą album zmiksowali Ian Caple (Kate Bush, Tindersticks, Tricky) i Brian Batz.


May jest dziełem jednej artystki, jej niezwykle osobistą wizją. Chciałam wrócić do podstaw, szukając brzmień, które są ciepłe, lo-fi, minimalistyczne, przestrzenne i skupić się na piosenkach - mówi Majke. Jestem nową artystką i muszę być pewna tego, co chcę zrobić, zanim zacznę współpracę z innymi. To jest bardzo osobista płyta. Co za tym idzie jest to album, który nie podaje słuchaczowi wszystkiego na talerzu. Pytana o tematy własnej twórczości, mówi: jest o związkach, o sprawach emocjonalnych... Jednak nie chce za bardzo się w to zagłębiać. Chcę, aby ludzie znaleźli w tych piosenkach to, czego sami chcą. Twórczość Broken Twin zatem przeznaczona jest by żyć w umysłach słuchaczy. 

Tracklista:

1. The Aching 2. Glimpse of a Time 3. Roam 4. Sun Has Gone 5. River Raining 6. Soon After This 7. Out of Air 8. In Dreams 9. If Pilots Go To Heaven 10. No Darkness

 


'Glimpse of a Time'

YouTube

 

'No Darkness'

YouTube