32.90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Format: CD

Data premiery: 02.06.2014

Label: DYSTRYBUCJA

Fachowcy wieszczą powrót polskiej muzyki dance na salony. Czy to prawda? Przekonacie się sami sięgając po kompilację Zabawa z Radio VOX FM, pokazującą jak różnorodny to styl muzyczny i jak wszechstronni artyści go wykonujący.


Od weteranów zaczynających już w lat 90-tych ( Fanatic, Classic), poprzez już bardzo popularną, piękną :), zdolną i otwartą na zachodnie wpływy młodzież (Masters, Coolers), twórców ostatnich, wielkich hitów (Weekend, Mig), aż do zupełnych, ale nie mających kompleksów debiutantów z Czadomanem na czele. Nie można zapomnieć o piosence numer jeden minionego roku czyli kultowej już Bałkanicy zespołu Piersi. Łączy ich jedno zamiłowanie do dobrej zabawy. Zabawy z Radiem VOX.  

Tracklista:

CD1
1 Piersi  Balkanica, 2 Megustar Baja bongo,3 Power Play  Skok w bok, 4 Andre  Ale ale Aleksandra,5 La tija Jedziemy na balangę,6 Mig Miód Malina,7 Weekend Ona tańczy dla mnie, 8 Shine & Din Dong Hola hola,9 B-Qll Za każdy dotyk, 10 Masters Bella, 11 Stereo Ale kochasz,12 After Party  Jesteś moim przeznaczeniem,13 Maxx Dance Nie zrozum mnie źle, 14 Beat Magic  Lubisz to (Party Mix), 15 Classic  Wszystko się zmienia, 16 Camasutra  Jestes ideałem, 17 Basta  Hej czy ty wiesz,18 Fanatic  Hello, 19 Czadoman Chodź na kolana. 
CD2
1 Zero  Bania u Cygana, 2 D-Bomb  O Ela Ela, 3 After Party  Bujaj się, 4 Effect  Ruda jest moja, 5 Coolers wiem, że ciebie chcę, 6 Magda Niewińska  Łączy nas noc, 7 Weekend  Za każdą chwile z Tobą, 8 Ambu lans Trendy,  9 Beat Magic Głupie kłamstwa,  10 Impuls  Takie życie, 11 Party Boy nowa nuta,  12 Fanatic bujaj sie mała, 13 Redox Spoczko, spoczko, 14 Masters Serce do koperty, 15 Extazy  Buzi to za mało, 16 West Karolina, 17 Jorrgus Na zabawie, 18 Joł Szansa, 19 Czadoman Ruda tańczy jak szalona.