DAUGHTER ZAPOWIADA MUZYKĘ DO GRY
DAUGHTER ZAPOWIADA MUZYKĘ DO GRY
DAUGHTER ZAPOWIADA MUZYKĘ DO GRY
08.08.2017

DAUGHTER ZAPOWIADA MUZYKĘ DO GRY

Na 1 września zespół Daughter zapowiada cyfrowy album z muzyką, którą przygotował we współpracy ze SQUARE ENIX®, na potrzeby gry LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM™.

 

W grze znalazły się także trzy starsze utwory Daughter. Album ze ścieżką dźwiękową do Life Is Strange: Before The Storm™, będzie zatytułowany ‘Music From Before The Storm’.


 BEFORE THE STORM jest prequelem niezwykle popularnej gry ‘LIFE IS STRANGE’, która w 2015 roku zdobyła nagrodę BAFTA. „Jesteśmy bardzo dumni z tego, że mogliśmy skomponować muzykę do „Life Is Strange: Before the Storm” – mówi Elena Tonra, wokalistka Daughter. "To była nasza pierwsza okazja do stworzenia własnej ścieżki dźwiękowej i czuliśmy się wyróżnieni, mogąc pracować z tym zespołem. Zakochaliśmy się w tej historii od pierwszego przeczytania. Jej główną bohaterką jest postać kobiety, która jest inteligentna, czuła i jednocześnie silna. Sama postać była bardzo inspirująca do tworzenia dźwiękowych pejzaży. To była czysta przyjemność.” Jak dodaje jeden z członków zespołu, Igor Haefeli: „mamy nadzieję, że zarówno gracze, jak i osoby nie grające, będą mogli tak samo cieszyć się tymi dźwiękami”.


 Oficjalna premiera gry miała miejsce w czerwcu podczas Xbox E3 Briefing.


‘Burn It Down’ 

YouTube


Tracklista:

1. Glass

2. Burn It Down

3. Flaws

4. Hope

5. The Right Way Around

6. Witches

7. Departure

8. All I Wanted

9. I Can’t Live Here Anymore

10. Dreams Of William

11. Improve

12. Voices

13. A Hole In The Earth