DJ NIGGA FOX PUBLIKUJE NOWY TELEDYSK
DJ NIGGA FOX PUBLIKUJE NOWY TELEDYSK
DJ NIGGA FOX PUBLIKUJE NOWY TELEDYSK
12.03.2018

DJ NIGGA FOX PUBLIKUJE NOWY TELEDYSK

Pochodzący z Lizbony DJ Nigga Fox zaprezentował teledysk do piosenki ‘WAABA-JAH’, która pochodzi z EP-ki ‘Crânio’ (Warp Records).

 

‘WAABA-JAHto urzekająca elektroniczna łamigłówka, w której każdy element uporczywie zmienia kształt, a jednocześnie wraz z trwaniem, staje się coraz bardziej taneczny. Pasujący do piękna zniekształconych dźwięków akompaniament wizualny, to szalony przegląd światowych przygód Foxa, zebranych i przetworzonych przez reżysera z Lizbony Afonso Moty.

 

YouTube


Na ‘Crânio’ zderza się przyszłość i historia krwawej muzyki tanecznej, a nieustępliwy młody artysta tworzy jeszcze głębszy poziom muzykalności w swoich innowacyjnych, burzliwych kreacjach. Po jego pojawieniu się na serii nowatorskich kompilacji ‘CARGAA’, ten zbiór idealnie pasuje do Warp, nieświadomie przynosząc klimat wczesnych produkcji wytwórni, równocześnie pasując jednak do nowego, post-gatunkowego pokolenia.


Zawsze idący naprzód DJ Nigga Fox (z domu Rogério Brandão), zaciągnął się do weterana perkusisty z jego rodzinnej Angoli, aby rozwinąć maniakalną paletę jego brzmienia. Rezultatem jest ciągle zmieniająca się forma psychedelii stworzona z myślą o parkietach, która wciąż potrafi iskrzyć niczym synapsy, tworząc kompletne doznanie odsłuchowe. Jeszcze jeden urzekający krok naprzód dla brzmienia współczesnej Lizbony.

 

Tracklista:

A1. Sinistro

A2. Poder do Vento

A3. Maria Costa

B1. KRK

B2. WAABA-JAH

B3. KARMA