DEBIUTANCKI ALBUM KELELI
03.08.2017

DEBIUTANCKI ALBUM KELELI

Warp prezentuje ‘Take Me Apart’ - debiutancki album wschodzącej gwiazdy R&B o imieniu Kelela.

 

Ten długo oczekiwany album pojawia się w momencie zakończenia jej wspólnej trasy koncertowej z The xx. Mając na koncie mixtape ‘Cut 4 Me’ w barwach Fade To Mind, muzyka Keleli przyciągała uwagę wszystkich: od Björk, Hudsona Mohawke, po Grimes, czy Arca. Ogień rozniecił także utwór ‘Melba's Call’ nagrany z Bok Bok, co doprowadziło ją do nawiązania współpracy z wytwórnią Warp. Efektem była EP-ka 'Hallucinogen', pokazująca jej niezwykły talent kompozytorski i zdolność tworzenia eksperymentalnej elektroniki.

Zgromadziła wokół siebie grono utalentowanych rówieśników, tworząc album, który pokazuje zarówno klasyczne odwołania, jak i futurystyczne możliwości muzyki R&B. Jej piosenki biją wszelkie statystyki w internecie. Innowacyjne brzmienia bezwysiłkowo snują się wokół jej głosu, dając poczucie, że w każdy utwór zostało włożonych wiele godzin pracy i emocji. 

 

Premiera płyty zapowiedziana jest na 6 października 2017, a już dziś zapraszamy do odsłuchu pierwszego singla z tej płyty, zatytułowanego 'LMK'.

https://open.spotify.com/album/5FEEH1krjffTBOsf7xgvw6