KLIP: SORRY - ‘Lies’
KLIP: SORRY - ‘Lies’
KLIP: SORRY - ‘Lies’
06.12.2017

KLIP: SORRY - ‘Lies’

'Lies' to kolejny po 'Wished' utwór grupy Sorry. Oba ukażą się na ich debiutanckim, 7" singlu 15 grudnia 2017 nakładem Domino Recording.

YouTube


Sorry to nowy, pochodzący z Londynu zespół, w którego skład wchodzą Asha Lorenz i Louis O'Bryen - 19-letni przyjaciele z czasów dzieciństwa, którzy wraz z Lincolnem Barrettem i Campbellem Baumem od 2015 roku wyrabiają swoją markę w londyńskim podziemiu.


Chociaż zaczynali jako konwencjonalny zespół rockowy, ich odzwierciedlające wiek gusta są szerokie i wszystkożerne, pokazujące wychowanie w erze YouTube’a, gdzie rock, hip hop, noise, elektronika, grime i folk łączą się w bezkolizyjną całość. Dzięki temu wszystkiemu powstał unikalny zespół - odważny, ambitny i czasem lekceważący, naznaczony intensywnością twórczych emocji występujących pomiędzy Lorenz i O’Bryenem.


'Wished', ukazało się tuż po wydanym własnym sumptem 'Home Demo(ns) Vol. 1', eklektycznym, trzynasto-utworowym mixtapie. Nagrany przez Seana Oakleya (Rick Rubin, Frank Ocean) i zmiksowany przez Andrew Savours (My Bloody Valentine) 'Wished' ukaże się wraz z utworem ‘Lies’ na pierwszym, siedmiocalowym singlu zespołu Sorry, którego premiera zaplanowana jest na 15 grudnia 2017 (Domino Recording).


'Wished'

YouTube