52.90 zł
Było:     64.90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Format: CD

Data premiery: 11.06.2012

Label: HED KANDI

Razem z ciepłem lata pojawia się najgorętsze wydawnictwo Hed Kandi Beach House. Rozpoczynając świętowanie rocznicy dziecięciu lat rezydencji na White Isle, Beach House jest esencjonalną kolekcją muskających słonecznymi promieniami letnich rytmów, będących akompaniamentem imprezowego sezonu.


Po sukcesie zeszłorocznej edycji (nominowanej w kategorii najlepszej kompilacji podczas 2011 International Dance Music Awards), będąc jednym z najlepiej sprzedających się wydawnictw Hed Kandi, twórcy tej kompilacji serwują starannie wybrane słoneczne utwory,  przygotowane przez pochodzących z całego globu ulubionych DJ-ów i producentów Hed Kandi. Są wśród nich: Maceo Plex, Crazy P, Kings Of Tomorrow, Joey Negro presents Z Factor, Grant Nelson, X-press 2, Miguel Campbell i wielu innych.
Genialny wybór słonecznych beatów zabiera słuchacza w muzyczną podróż, od momentu  wstania z łóżka, do położenia się w nim z powrotem. Pierwsza płyta zatytułowana Sunrise,  to zbiór tradycyjnych klasyków Beach House. Druga, przygotowana pod hasłem Sunshine, dzięki mieszance Nu Disco i inspirowanemu Francją house'u, przenosi słuchacza wprost na popołudniową letnią imprezę. Trzecia, wraz z zachodem słońca, zabiera na parkiet w towarzystwie rezydenta Ibizy Benem Santiago, który serwując kuszący mix w stylu deep house, ostatecznie dopełnia letnią noc. Tak więc ten album jest idealnym partnerem letnich podróży.