34.90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Format: VINYL

Data premiery: 19.11.2012

Label: XL RECORDINGS

XL RECORDINGS

Nowy projekt Thoma Yorke'a (wokalisty i lidera Radiohead) Atoms For Peace, wydał debiutancki singel zatytułowany Default.

To pierwsze studyjne nagranie Atoms For Peace można nabyć za pomocą serwisu iTunes, a także odsłuchać na stronie internetowej projektu www.atomsforpeace.info. U nas już do kupienia.
Być może słyszeliście, że mam nowy projekt pod nazwą Atoms For Peace - Thom poinformował za pośrednictwem www.radiohead.com. Nazwa wzięła się od niektórych koncertów "The Eraser", które wydarzyły się kilka lat temu z Mauro, Joey'em, Nigelem i Fleą. Zrobił się wokół nich duży szum i odkryliśmy dużo energii przekształcając elektroniczną muzykę w granie na żywo. Przeprowadziliśmy się na kilka dni do studia i zdecydowaliśmy się zrobić to na luzie. Zanurzeni pomiędzy elektroniką, a żywym graniem. Pierwszy utwór jaki chcemy zaprezentować to "Default". Rok 2013 przyniesie debiutancki album Atoms For Peace, który ukaże się nakładem XL Recordings. W nagraniu udział wzięli: Thom, który odpowiedzialny jest za partie wokalne, gitary, klawisze i programowanie, a wspomagają go Nigel Godrich (produkcja i programowanie), Joey Waronker (perkusja), Mauro Refosco (instrumenty perkusyjne) i Flea (bas).

Zapraszamy do odsłuchania:

Atoms For Peace - Default

YouTube